Arnoud van Loon
Arnoud van Loon is GZ psycholoog/psychotherapeut en supervisor VGCt. Hij heeft meer dan vijfendertig jaar ervaring in de psychiatrie en geeft de basiscursussen GCt, CGW, Perfectionisme, Zelfwaardering en Misofonie. Tot zijn pensioen(november 2020) was hij praktijkopleider GZ en KP en hoofd van het dagcentrum van het AMC. Op het dagcentrum worden patiënten behandeld met OCD, BDD, misofonie en perfectionisme.
- Home
- Onze docenten
- Arnoud van Loon
Cursussen gegeven door Arnoud van Loon
Cognitieve Gedragstherapie bij de behandeling van Perfectionisme
8.5/10 (5 beoordelingen)
Deze cursus stelt je in staat om klinisch perfectionisme te behandelen. Door middel van een ervaringsgerichte werkwijze krijg je inzicht in perfectionistisch denken bij zowel je cliënt als bij jezelf en worden oefeningen aangeboden die je kunt inzetten in de praktijk.
Inleiding Basiscursus Cognitieve Gedragstherapie (30 uur)
8.5/10 (13 beoordelingen)
Deze cursus geldt als erkende inleiding (30 uur) van de volledige Basiscursus Cognitieve Gedragstherapie.
Leer hoe je een positief zelfbeeld kunt ontwikkelen bij je cliënt met de cursus 'Positief zelfbeeld (oa COMET)'. Deze cursusdag biedt verschillende technieken aan en behandelt onderwerpen zoals COMET, denkfouten, zelf-acceptatie en het geven en ontvangen van complimenten. Na afloop van deze cursusdag kun je het geleerde direct in de praktijk toepassen.
Post-HBO opleiding Cognitief Gedragstherapeutisch werker (deels online)!
8.6/10 (10 beoordelingen)
Leer in deze 54 uur durende Post-HBO opleiding conform de VGCt-richtlijnen de basistechnieken van cognitieve gedragstherapie, inclusief analyse van oorzakelijke en in stand houdende factoren van probleemgedrag. Oefen met veelvoorkomende stoornissen en interventies en bouw aan een therapeutische werkrelatie.
Schrijf je in voor de nieuwsbrief
Ontvang maandelijks updates over ons cursusaanbod. Je kunt je op elk gewenst moment weer uitschrijven.

